עיצוב משרדים יוקרתי – למה כדאי להשקיע בתכנון ובעיצוב משרדים קטנים וגדולים כאחד

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי תפיסתי בכל הנוגע לעיצוב המשרדים. אם בעבר רק המשרדים הגדולים והמבוססים הציגו משרדים מעוצבים ומרשימים, הרי שהיום גם עסקים קטנים יותר בוחרים להיעזר בשירותיהם של מעצבי פנים כדי לעשות עיצוב משרדים קטנים.

בעלי העסקים מבינים כיום כי עיצוב משרדים באופן נכון, תורם למיתוג העסק וליצירת אווירה חיובית ושביעות רצון של העובדים במקום.

האופן שבו מוצג ומעוצב המשרד, משפיע על הרושם שהוא יוצר אצל הלקוח שמגיע אליו. עיצוב משרד יוקרתי ומוקפד משדר עסק מצליח ומסודר. עיצוב מרושל ומרופט משדר עסק כושל יותר.

משרד שעיצובו יוצר תחושה נעימה ואסתטית לעובדיו, משפיע באופן ישיר על אפקטיביות העובדים ועל המוטיבציה שלהם. בתרבות הארגונית של היום אנו מבלים שעות רבות בעבודה. עבור רובינו, המשרד שלנו הופך למעין בית שני עבורנו. כפי שאנו רוצים לעצב את ביתנו באופן שיהיה לנו נעים לשהות בו, כך יש חשיבות רבה לאופן שבו מעוצב המשרד שאנו מבלים בו כל כך הרבה שעות ביום.  

עיצוב משרדים

מעבר ליתרונות הפסיכולוגיים שמספק עיצוב משרדים יוקרתי, ישנם יתרונות תפקודיים לתכנון נכון של משרד.

תכנון נכון מתחיל במיפוי הצרכים והדרישות הייחודיים לכל עסק, לעובדים שלו ותוך "כניסה לנעלי הלקוחות" בין אם עושים עיצוב משרדים קטנים או גדולים.

התכנון הנכון מאפשר ליצור את תנאי העבודה המתאימים לכל עובד/מחלקה. למשל, חשוב לבדוק האם הדגש הוא על עבודת צוות או על עבודה פרטנית. אם מדובר בעבודת צוות,  יש לתכנן חלל עבודה משותף. מאידך, אם העבודה דורשת ריכוז ופרטיות, יש לתכנן את החלל כך שניתן יהיה ליצור הפרדה בין העובדים על ידי מחיצות זכוכית או קירות.

עיצוב משרדי חברת הייטק בקדימה

תכנון נכון של עיצוב משרדים יוקרתי מתבסס גם על הגדרת כל הפונקציות שהמשרד ממלא ביום-יום ועל חלוקת החלל בהתאם. יותר ויותר עסקים מעדיפים ליצור חללי מנוחה בתוך המשרד כדי להפחית את הצורך של העובדים לצאת מהמשרד כדי "להתאוורר". לכן כיום נמצא אפילו במשרדים בינוניים/קטנים פינת מנוחה, מטבחון, חדר ישיבות שניתן להשתמש בו גם כחדר אוכל ועוד.

תכנון נכון של פתרונות אחסון הינו קריטי לשמירה על מראה מסודר ונעים של המשרד. כחלק מעיצוב המשרד, חשוב לתכנן אחסון מתאים לכל אזור ולשלב אותו כחלק מהעיצוב הכללי.

 

לסיכום, נראה כי יותר ויותר בעלי עסקים מבינים כיום את הצורך בחשיבה מקדימה ומעמיקה על תכנון ועיצוב המשרד שלהם. אפשר לאמור כי במקרה הזה יש צורך גם להסתכל בקנקן וגם במה שיש בו. שני הדברים חשובים ליצירת עסק מצליח ומשגשג.

אולי יעניין אתכם גם:

 

צור קשר

השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני