עיצוב עסקים ועיצוב משרדים קטנים

כפי שכבר טענו במאמר הקודם, קיימת חשיבות לתכנן ולעצב כל עסק ומשרד ללא קשר לגודלו.

התכנון המקדים קריטי פי כמה כאשר מדובר על עיצוב משרדים קטנים או עיצוב עסקים קטנים. ניצול נכון של חלל מוגבל בגודלו, יקבע האם העבודה בו תהיה נעימה ויעילה או צפופה ולא נוחה.

כיום יותר ויותר בעלי עסקים קטנים ומשרדים קטנים מכירים בחשיבות של תכנון ועיצוב משרדים נכון ופונים לאנשי מקצוע שיסייעו להם.

כשאנו מתחילות בתכנון המקדים של עיצוב עסקים או למשרד קטן, אנחנו מתייחסות לכמה סוגיות מרכזיות שלכל אחת מהן השפעה על ההתנהלות הנכונה של כל עסק או משרד קטן:

פתרונות אחסון חכמים – משרד מסודר, נקי מעומס חפצים וניירת, תורם לאווירת עבודה נעימה ולמראה מטופח. אחסון נכון מסייע בניהול מוצלח של משרד ומאפשר לכל אחד למצוא בנוחות את אשר הוא מחפש. לכל משרד או עסק יש את פתרונות האחסון המתאימים לו והתלויים בחפצים שיש לאחסן, בכמותם ובגודלם. לכן לכל עסק או משרד יתוכננו פתרונות אחסון אחרים.

שימוש כפול לאותו חלל – כשהמשרד קטן ואין מקום גם לחדר ישיבות וגם לחדר מנוחה לעובדים, ניתן לשלב את שתי הפונקציות ביחד על ידי שימוש בריהוט נכון או חלוקת החדר לאזורים.

ריהוט שניתן להשתמש בו גם אם העסק יעבור למשרד אחר – עסקים קטנים לרוב שוכרים את המשרד שבו הם נמצאים. משום כך יש חשיבות לתכנן את המשרד כך שגם אם העסק יעבור למקום אחר, ניתן יהיה להשתמש בריהוט ובאביזרים גם במקום החדש.

יצירת הפרדה בין אזורי ישיבה באמצעות קירות זכוכית– קירות הזכוכית מספקים את ההפרדה האקוסטית הנדרשת ובתוספת וילונות גם להפרדה ויזואלית. מאידך, במשרד קטן הם מאפשרים לחצוץ את החלל בלי ליצור תחושה של צפיפות ואפלוליות.

שימוש בתאורה נכונה להארת החלל תיצור תחושה של מרחב – למשל, בחדרים בעלי תקרה נמוכה יש לתכנן תאורה כך שתיצור אשליה של גובה. אחת הדרכים היא הצבת גופי תאורה שמאירים מלמטה למעלה, שימוש בגופים צמודים לתקרה בעלי הארה רחבה ועוד.

ולבסוף, עיצוב פנים למשרד קטן בצורה חכמה ונכונה לא חייב להיות יקר או מורכב. ישנם כיום מגוון חנויות שמציגות פתרונות מצוינים במחירים נוחים. תכנון נכון ועיצוב משרדים קטנים, צריך להתייחס גם לסוגית התקציב והעמידה בו.

אולי יעניין אתכם גם:

שיפוץ חדרי אמבטיה

עלות עיצוב פנים

מנהל השיפוץ – מה תפקידו ולמה צריך אותו?

צור קשר

השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני