עלות עיצוב פנים

קשה לענות על השאלה – "כמה עולה עיצוב פנים" או "עיצוב פנים מחיר". העלות משתנה מאוד ונקבעת לפי תכולת העבודה. הפער בין מחיר עיצוב פנים בשתי הצעות מחיר שונות, יכול להגיע אפילו לכ-10,000 ₪.

רוב האנשים אינם יודעים עד כמה מורכבת ומסובכת עבודתו של מעצב הפנים. עיצוב בית או דירה כולל שלבים רבים. ברוב המקרים שבהם נתקלנו, אנשים מכירים את השלב של העיצוב עצמו – רכישת הריהוט והסטיילינג בדירה או בבית. הם לא מודעים לעבודת המעצב "מאחורי הקלעים". עם זאת, אחד השלבים החשובים ביותר והמורכבים ביותר הוא שלב התכנון. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בשיפוץ. את התכנון מתרגם המעצב לתכניות עבודה לקבלן ולבעלי המקצוע הנוספים, וכן לכתב כמויות. רק לאחר סיום שלבים אלו ניגשים לבחירת הרהיטים ולסטיילינג.

בקטגוריית המאמרים באתר שלנו תמצאו גם מאמר על תהליך העבודה עם מעצב פנים, שבו מוסברים כל השלבים בעבודתו של המעצב.

מחיר עיצוב פנים, כאמור, נקבע לפי תכולת העבודה. בדומה למוצרים אחרים כמו לבוש או הנעלה, קיים שוני במחירים שגובים מעצבים שונים עבור אותו שירות. עם זאת, לכל חלק של עבודת המעצב יש תמחור מקובל בשוק שאותו ניתן למצוא באינטרנט באתרים שיפורטו כאן בהמשך.

אנחנו ממליצות לכל מי שרוצה לדעת כמה עולה עיצוב פנים, לקרוא את המאמר על תכולת העבודה של מעצב הפנים ובהמשך לבקר באתרים שנציין כאן ולראות מהו התמחור הממוצע בשוק עבור תכולת עבודה זו.

אתרים בהם ניתן למצוא עלויות של רכיבי העבודה של מעצבי הפנים הם:

מחשבון עלות עיצוב פנים ותכנון אדריכלי אתר סאף

מחירון/שימושון עיצוב פנים 

מחירון עיצוב פנים 

צור קשר

השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני