שיפוצים בירושלים

כמעט כולנו חווינו פעם או פעמיים על בשרינו את החוויה של שיפוצים בבית. התופעה של שיפוצים בירושלים נפוצה מסיבה פשוטה. בירושלים קיימים מבנים רבים וישנים אשר נרכשים על ידי בעלים חדשים המעוניינים להפוך את הבית לפונקציונלי עבורם. מלבד זאת ישנם בניינים רבים הנכנסים לתכנית תמ"א 38 ובהזדמנות זו עובר הבניין כולו שיפוץ מקיף תוך שינוי המבנה מבפנים.

כיום כמעט ולא תראו שיפוצים בירושלים הנערכים באופן ספונטני מבלי לקבל תכנית של מעצבת פנים טובה. היום כבר כולם יודעים שלא מתחילים לעשות דבר בטרם נתייעץ עם בעל מקצוע איכותי ומקצועי. הניסיון בשטח הוכיח, כי בית שתוכנן בקפידה על ידי מעצבת פנים מקצועית וטובה, יהיה מתוכנן הרבה יותר טוב מבית שבעל הבית החליט שכאן המקום לחסוך.

הרווחים שאנו עתידים להרוויח בעקבות השימוש בשירותי המעצבת, עולים בעשרת מונים על התשלום שנשלם למעצבת על השירות. מעצבת הפנים יכולה לחסוך לנו עלויות רבות באמצעות תכנון נכון מבעוד מועד, הכנת תכניות עבודה מפורטות שמנחות את אנשי המקצוע, בדיקה מראש והתייעצות עם אנשי המקצוע והיועצים השונים לגבי נושאים השנויים במחלוקת, וליווי ממוקד וענייני לחנויות השונות לרכישת החומרים והאביזרים עבור השיפוץ, אשר יעזור לכם בבחירת הצבעים והחומרים, ויחסוך לכם הרבה זמן והתרוצצות. לכן, אף שאנחנו רוצים לחסוך בעת הבנייה ולקצץ בעלויות, את המעצבת לא נבטל. מכיוון ששיפוצים בבית לא נערכים בכל יום ואף לא בכל שנה, חשוב מאוד ואפילו קריטי להשקיע בתכנון הנכון.

משרדנו "דואט" מעניק לתושבים המתכננים שיפוצים בירושלים שירותי תכנון, עיצוב פנים וניהול שיפוצים מורכבים. לפני שמתחילים בשיפוצים בירושלים, פנו אלינו לייעוץ לקראת שיפוץ. שירות זה יעזור לכם להתכונן לקראת השיפוץ ולקבל את כל המידע הנדרש לכם לקראת השיפוץ.

הכותבות- קלאודיה ויסברג ליבנה ויעלי לוי קופל, הן בעלות המשרד "דואט" המתמחה בתכנון, עיצוב פנים וניהול שיפוצים.

צור קשר

השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני