אודות דואט

משרדנו מתמחה בתכנון, עיצוב פנים וניהול שיפוצים.

 

שיפוץ בית או דירה דומה לניצוח על תזמורת. כדי שהכל יתנהל כשורה, צריך גורם אחראי לתכנון ולעיצוב, ליישום התכנון, לניהול בעלי המקצוע, לתיאום העבודות השונות ולאספקת החומרים בזמן.

 

בדיוק לשם כך פתחנו את המשרד שלנו. ב"דואט" אנחנו מתמחים בתכנון, עיצוב פנים, ניהול תהליכי שיפוץ. אנו מלווים אתכם בכל התהליך – החל משלב ההתלבטות האם לשפץ באמצעות ייעוץ לקראת שיפוץ, דרך שלבי התכנון והעיצוב באמצעות תכנון ועיצוב פנים ובהמשך ליווי וניהול השיפוץ בשטח. אנחנו בשבילכם עד שתרגישו בבית.
 
על בסיס הנסיון שצברנו בניהול פרויקטים מסוג זה, אנו מספקות חבילות ייעוץ לקראת שיפוץ שמטרתן להכין אתכם לקראת השיפוץ באמצעות דו"ח המפרט את כל המידע החשוב הנדרש לקראת השיפוץ הספציפי שלכם.
ניסיון רב שנים בניהול פרויקטים
נוכחות בשטח במהלך כל שלבי השיפוץ
הדמיות תלת מימדיות להמחשת הרעיונות העיצוביים ותכנון החלל
עיצוב עפ"י הצרכים והחלומות של הלקוח

על המעצבות

קלאודיה ויסברג ליבנה

עבדתי במפעל בטחוני בניהול פרויקטים בשירות לקוח כ- 15 שנים. הכרתי לקוחות מכל העולם, למדתי איך לנהל פרויקטים תוך שמירה על איכות, סטנדרטים גבוהים ושביעות רצון גבוהה של הלקוחות. אך הצורך שלי להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלי גרם לי ללמוד עיצוב פנים. כיום אני מנהלת בהצלחה רבה תהליכי שיפוץ בזכות הניסיון שצברתי.

יעלי לוי קופל

האהבה לעיצוב וצבע מלווה אותי כל חיי. במהלך 17 שנים ניהלתי פרויקטים מורכבים במערכת הביטחונית אך במקביל עסקתי גם בציור, פיסול ועיצבתי דירות למכרים.
לפני 5 שנים למדתי עיצוב פנים ומאז אני עוסקת בעיצוב פנים ובניהול שיפוצים בזכות הניסיון שצברתי כמנהלת פרויקטים מורכבים.

צור קשר

השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני