מה חשוב לבדוק כשמחפשים מעצבת פנים מומלצת?

כולנו מכירים את ההודעה בקבוצות בפייסבוק – "מחפשים מעצבת פנים מומלצת". אבל עוד יותר כולנו מכירים טוב את שרשרת השמות האינסופית שמגיעה בעקבותיה.

 

אז איך בוחרים מעצבת פנים מומלצת מתוך ים השמות, שלא אומרים לנו בדרך כלל כלום?

הנה כמה טיפים שאנחנו חושבות שיסייעו לכם:

  • אל תסתמכו רק על הפייסבוק. לרוב אתם לא מכירים היטב/בכלל את האנשים שעונים לכם ואינכם יודעים האם אותה "מעצבת פנים מומלצת" אכן עומדת בקריטריונים שלכם של מקצועיות, יצירתיות וכו'. יכול להיות שאותו ממליץ עיצב רק את חדר הילדים בעוד שאתם מחפשים מישהי שתתכנן עבורכם שיפוץ ושינוי כולל בבית ולכן אתם מחפשים מעצבת פנים בעלת נסיון אחר לחלוטין מאותה מעצבת שעליה המליץ.
  • עדיף לשאול במקום העבודה, במקום הלימודים, בגן של הילדים ובמקומות בהם אתם מכירים את האנשים ברמה סבירה. כך תוכלו להעריך האם מעצבת פנים מומלצת עבורם היא גם מעצבת פנים שאתם הייתם רוצים לעבוד איתה. הרי לא תתייחסו ברצינות להמלצתו של אדם שאתם חושבים שהבית שלו מעוצב בצורה נוראית.
  • כשמכרים נותנים לכם שם של מעצבת פנים מומלצת תנסו לבקש לראות את העיצוב שעשתה עבורם. לא חייבים ללכת לשם. אפשר פשוט לבקש מהם לשלוח לכם תמונות של הבית.
  • אם בכל זאת אתם חייבים להסתמך רק על ההמלצות בפייסבוק, תבדקו האם יש שם שחוזר כמה פעמים. נכון שלפעמים ההמלצות הן מטעם חברים ומכרים של המעצבות. אבל מכיוון שאנחנו חייבים למצוא דרך ללקט כמה שמות מתוך אותה רשימה ענקית של מעצבות פנים מומלצות, זהו אחד הקריטריונים שאפשר להיעזר בהם.
  • שימו לב לדברים שנכתבים על אותה מעצבת פנים מומלצת. יש המלצות שמסתכמות ב-"היא תותחית" (וזה לא אומר לנו כלום). אבל יש גם המלצות שמדברות על המקצועיות והמחויבות של המעצבת.

    הכותבות – קלאודיה ויסברג ליבנה ויעלי לוי קופל, הן בעלות המשרד "דואט" המתמחה בתכנון, עיצוב פנים וניהול שיפוצים.

צור קשר

השאר הודעה ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני